VPVĢ prezidente - Alise Laura Kjaspere, ministru prezidente -  Laura Luīze Kiļupe!

Publicēts 28/01/2022

27.janvāra Skolēnu domes sanāksmē ievēlēta jauna skolēnu pašpārvaldes vadība – VPVĢ skolas prezidente Alise Laura Kjaspere (11.c) un ministru prezidente Laura Luīze Kiļupe (11.c)! Tāpat apstiprināti ministriju vadītāji: kultūras ministre Alise Jansone (11.d), mākslas ministre Kristiāna Avotiņa (11.c), ārlietu ministre Agate Roze (10.d), labklājības ministre Līva Lizete Glāzere (11.a), mūzikas ministre Kate Jevdokimova (12.a), sporta ministrs Ralfs Kalniņš (11.c).

Lai jums izdodas veidot draudzīgu, darbīgu un radošām idejām bagātu Skolēnu domīti un sirsnīgu atmosfēru ģimnāzijā, lai ikviens kļūtu par 100% pārgaujieti!