Sirsnīgs paldies!

Publicēts 23/01/2023

Gaidot Ziemassvētkus, mūsu ģimnāzijas skolotāji, skolēni un viņu ģimenes ziedoja nepieciešamo Ukrainas "Trypilsky izglītības un rehabilitācijas centra" bērniem.

Šajā izglītības un rehabilitācijas centrā izglītojas 80 bērni ar īpašām vajadzībām. Tie ir bērni vecumā no 6 līdz 17 gadiem. Daži bērni ir bāreņi. Bet galvenais – bērni apgūst speciālās izglītības programmas, un ar viņiem strādā defektologi, rehabilitologi, logopēdi.

Ir saņemta "Trypilsky izglītības un rehabilitācijas centra" direktora T.O Korkh vēstule:

“Mēs no sirds pateicamies par jūsu palīdzību. Drēbes, apavi, lampas, lukturīši, saldumi, graudaugi, rotaļlietas - viss ir ļoti nepieciešams mūsu bērniem normāliem dzīves apstākļiem šajā mums briesmīgajā dzīves periodā. Mums reti ir gaisma, tāpēc kabatas lukturīši, lampas, strāvas bankas ir primāra nepieciešamība. Nav nekā briesmīgāka par karu.

Mūsu bērni no sirds pateicas un sūta jums sveicienus. Viņi saka, ka saldumi ir ļoti garšīgi. Viņi spēlējas ar rotaļlietām. Paldies tiem, kas adīja tik skaistus cimdus, zeķes un šalles!

Nododiet sveicienus un vislabākos novēlējumus visiem, visiem, un vēlreiz paldies par palīdzību!”