Preventīvie pasākumi ģimnāzijā

Publicēts 15/02/2023

15.februārī  preventīvo pasākumu ietvaros mūsu ģimnāzijā ciemojās VID Muitas pārvaldes Kinoloģijas daļas Rīgas un Kurzemes nodaļas vecākie muitas eksperti Ērika Štemere un Guntis Vizulis ar suņiem, kā arī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa Prevencijas grupas vecākā inspektore Inga Timofejeva un inspektore Lelde Treimane- Balgalve.

Vairākiem skolēniem tika pārbaudītas somas, bet lielākais ieguvums tika atrasts skolas tualetēs - vairākas elektroniskās cigaretes un snusa iepakojumi.

Paldies Valsts policijas pārstāvēm, kinologiem un viņu četrkājainajiem palīgiem par sadarbību, lai novērstu skolas iekšējās kārtības noteikumu neievērošanu, kad skolēni ienes un lieto elektroniskās cigaretes vai citas neatļautas vielas skolas telpās un skolas teritorijā.