Lepojamies – mūsu DIMANTA jaunietes!

Publicēts 19/12/2022

15.decembrī jauniešu burziņā “Atoms” tika pasniegta “Valmieras novada Jaunatnes gada balva 2022” divās kategorijās: brīvprātīgais darbs Valmieras novadā un DIMANTA jaunietis.

Nomināciju “DIMANTA  jaunietis” (vecuma grupā 17–25 gadi) par ieguldījumu sabiedrībā un izaugsmē, izvērtējot ieguldījumu aktivitātēs, darbojoties skolas parlamentā, kā arī dalību novada īstenotos projektos, saņēma VPVĢ prezidente Alise Laura Kjaspere (12.c) un ministru prezidente Laura Luīze Kiļupe (12.c).

Lepojamies ar mūsu meitenēm un sakām PALDIES par viņu neaprakstāmo mīlestību pret mūsu skolu - bez viņu iniciatīvas un iesaistes, enerģijas un spējas nepadoties grūtību un izaicinājumu priekšā netaptu neviens skolas pasākums. Visvairāk lepojamies ar meiteņu ieguldījumu divos Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu konkursos: projektā “Labbūtības ceļakarte skolā” un iniciatīvā izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts”.

Nomināciju “Brīvprātīgais darbs Valmieras novadā” un “DIMANTA  jaunietis” par  brīvprātīgo darbu un līdzdalību pasākumu organizēšanā Valmieras novadā saņēma Jolanta Ābola (12.b), bet nomināciju “Brīvprātīgais darbs Valmieras novadā” par palīdzību Valmieras integrētajā bibliotēkā saņēma Madara Papova (10.a).

Lepojamies ar mūsu meitenēm!