Bērnu mentālās veselības nedēļas aktivitātes

Publicēts 03/03/2023

Nākamnedēļ, no 6. līdz 12. martam, visā Latvijā norisināsies jau trešā Bērnu mentālās veselības nedēļa "Runā ar mani", ko organizē biedrība "Debesmanna" ar mērķi izglītot vecākus un atbalsta personas par bērna mentālo veselību, kā arī informēt par resursiem, kur rast palīdzību Latvijā. Šīs nedēļas ietvaros biedrība "Debesmanna" jau trešo gadu organizē bezmaksas lekcijas ar dažādiem speciālistiem. Tās varēs skatīties “Debesmanna” un citu sadarbības partneru “Facebook” un “Instagram” lapu tiešraidēs. Lekciju ieraksti būs pieejami Debesmanna.com soctīklos un mājaslapā.

Aicinot arī mūsu skolas skolēnus un viņu vecākus rūpēties par savu mentālo veselību, skolas psiholoģe Sabīne Bērziņa šajā nedēļā organizē aktivitātes arī mūsu skolā. Liels lepnums piedāvāt arī 12.b klases skolnieces Sabīnes Strazdiņas Projekta darba ietvaros izstrādāto QR kodu pastaigu spēli par jauniešu mentālo veselību. Spēle būs aktīva no 6. marta, vairāk informācijas: https://ej.uz/qrkoduspele.

Paldies klašu audzinātājiem, sporta skolotājiem! Uztura nodarbības notiek projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” ietvaros.