Lepojamies!

Publicēts 23/02/2023

VPVĢ vidusskolas jaunieši izcīna 1. vietu starpskolu basketbola turnīrā!

22.februārī norisinājās Valmieras un Valmieras novada skolēnu 76.spartakiāde basketbolā, kuru rīkoja Bertānu Valmieras basketbola skola.

Turnīrs tika plaši pārstāvēts no vairākām novada skolām - pavisam piedalījās 8 zēnu un 4 meiteņu komandas no Mazsalacas vidusskolas, Rūjienas vidusskolas, Valmieras Viesturu vidusskolas, Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras 2.vidusskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas un Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas.

Zem VPVĢ vārda startēja 2 meiteņu komandas, no kurām vienu veidoja ukraiņu meitenes, kuras izcīnīja 1.vietu. Tikai par 1 punktu meitenēm piekāpās VPVĢ 2.meiteņu komanda, paliekot turnīra 2.vietā.

Mūsu skolas zēnu komanda veiksmīgi cīnījās un turnīrā ieguva 1.vietu. Jāuzteic jaunā trenera Ralfa Bondara stratēģiskā spēles vadīšana uz komandas soliņa, kura zīmētās kombinācijas veiksmīgi tika realizētas arī spēles laukumā.

Meiteņu (UA) komandā spēlēja: Darja Seredņickaja, Sveta Poļacjeva, Viktorija Aņisimova, Aņa Dzjuņ, Aļena Ņikuļina, Maša Solovjan, Marina Južda, Ļiza Solovjan.

Meiteņu (LV) komandā spēlēja: Beāte Puķīte, Evelīna Eglīte, Krista Saklaure, Elizabete Elīze Arste, Marta Ploriņa, Kitina Rjabinova, Dārta Veidere.

Zēnu komandā spēlēja:  Roberts Kāpostiņš, Markuss Zariņš, Miks Kvetkovskis, Emīls Andrejs Skrabis, Ēriks Kohanovs, Ralfs Saulītis, Darens Kalniņš. Komandu vadīja Ralfs Bondars.