Lepojamies!

Publicēts 18/01/2023

No 13. janvāra līdz 14. janvārim Rūjienas vidusskolas sporta hallē norisinājās 72. tradicionālais basketbola turnīrs. Šogad turnīrā piedalījās Rūjienas vidusskola, Mazsalacas vidusskola, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija, Valmieras 2.vidusskola, E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Smiltenes tehnikums, Valkas J. Cimzes ģimnāzija, Ķekavas vidusskola - pavisam kopā 9 puišu un 4 meiteņu komandas.

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija turnīrā piedalījās ar 3 jauniešu komandām - vienu zēnu un divām meiteņu komandām, kur 2.meiteņu komandas sastāvā bija meitenes no Ukrainas.

Abas turnīra dienas veiksmīgi cīnījās zēnu komanda, tomēr finālā pietrūka meistarīgu spēlētāju un piekāpās Valkas J. Cimzes ģimnāzijas 1.komandai.

Kā līdzīgs ar līdzīgu abas dienas cīnījās visas 4 meiteņu komandas un tikai pāris punktu starpība izšķīra rezultātu pusfinālā un finālā - VPVĢ ukraiņu meiteņu komanda izcīnīja 1.vietu un VPVĢ latviešu meiteņu komanda izcīnīja 3.vietu.

Lieliskas darba spējas komandas vadīšanā parādīja 11.b klases skolnieks Ralfs Bondars - Viņa zīmētās spēles kombinācijas palīdzēja  gan zēnu, gan meiteņu komandām laukumā darboties motivēti, saskaņoti un maksimāli rezultatīvi.

Zēnu komandā spēlēja: Markuss Zariņš, Roberts Kāpostiņš, Emīls Andrejs Skrabis, Ralfs Kalniņš, Matīss Vergins, Edvards Leoke, Miks Kvetkovskis, Renārs Vinters, Ralfs Bondars

Meiteņu 1.komandā spēlēja: Beāte Puķīte, Kitija Rjabinova, Rūta Brence, Patrīcija Amoliņa, Elizabete Arste, Arta Straumīte, Evelīna Eglīte, Sofija Urbanoviča;

Meiteņu 2.komandā spēlēja: Serednytska Dariia, Pikush Ivanna, Poliantseva Svitlana, Aņisimova Viktorija, Dziun Anna, Aļena Ņikuļina, Maša Solovjan, Yuzhda Maryna, Malymina Olena.

Informāciju sagatavoja sporta skolotājs Gints Trēziņš