Lepojamies!

Publicēts 28/02/2024

Lepojamies un priecājamies kopā ar 12.klases skolnieku Rihardu Bērziņu un viņa ģimeni! 🙃

26. februārī Valmieras Rotari klubs deviņiem Valmieras novada skolēniem pasniedza stipendijas par teicamām sekmēm mācībās, aktīvu sabiedrisko darbību un panākumiem interešu izglītībā. Viens no stipendijas saņēmējiem mūsu Rihards.

Rihards ne tikai mācās ar izcilām sekmēm, bet arī papildus mācībām iesaistās skolas dzīvē - Skolotāju dienā sveica visus skolotājus ar nelielu performanci par skolotāju ikdienu, vadīja skolas labdarības koncertu "Sirds. Draugs. Sirdsdraugs.", kā arī piedalījies vairākās skolas domnīcas "Gudram būt ir modē!" aktivitātēs. Tāpat Rihards darbojas Eiropas parlamenta vēstnieku skolas programmā, dzied skolas korī "Pārgauja" un spēlē frisbiju.

Un tā ir tikai maza daļa no Riharda aktivitātēm!