Improvizācijas teātris “MoDrIs” piedalās sadraudzības turnīrā Madonā

Publicēts 30/11/2022

Mūsu ģimnāzijas improvizācijas teātris “MoDrIs” 23. novembrī piedalījās “Vidzemes Teātra sporta sadraudzības turnīrā”, kuru rīkoja Madonas BJC teātra studija ”Pilnpiens”. Tā mērķis bija veicināt bērnu un jauniešu teātra sporta radošo darbību, tradīcijas, attīstību un mākslinieciskā līmeņa izaugsmi, kā arī ieinteresēt bērnus un jauniešus pilnveidot improvizācijas iemaņas un aktiermeistarību.

Turnīrā Madonā piedalījās mūsu skolas, Ērgļu vidusskolas, Alūksnes BJC, Alūksnes pilsētas sākumskolas, E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas komandas, kā arī improvizatori no Madonas BJC teātra studijas "Pilnpiens".

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāziju pārstāvēja 4 komandas: 7. klašu komanda “Vāģi”, 8. klašu komanda “Trakulīgie”, 10. – 12. klašu komanda “Oāze” un 12. klašu komanda “Garā plezna”. Mūsējie improvizatori ļoti satraucās, jo lielākā daļā skolēnu pirmo reizi piedalījās šādā turnīrā un arī pirmo reizi kāpa uz skatuves. Pirms uzstāšanās, lai mūs iedrošinātu, mūs atbalstīja mūsu mīļās skolotājas Agita Ziņģīte un Ilva Lakuča un, protams, mūsu pārējās komandas un līdzjutēji. Lepojamies, ka stingrās žūrijas simpātiju balvu ieguva mūsu 11. klases skolniece Dita Mušperte. Pēc katra turnīra arī mēs paši balsojām par savu skatītāju simpātiju, un, protams, par mūsējiem aplaudējām un dipinājām kājas visskaļāk.

Teātra sporta komandas “Vāģi”

dalībnieces Keitija (7.kl.), Emīlija (7.kl.)

un visaktīvākā līdzjutēja Agneta (7.kl.)