Lepojamies!

Publicēts 26/04/2023

Šajās dienās mūsu skolas komanda piedalījās jauniešu uzņēmējdarbības ideju hakatonā “Pārcēlāji – Eiropas nākotnes arhitekti”.

Pasākuma mērķis bija rosināt ilgtspējīgas biznesa idejas jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai savā dzīves vietā, apkaimē, skolas un darba vidē, kā arī rosināt jaunas iniciatīvas attiecību uzlabošanai jauniešu mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli.

"𝐆𝐫𝐞𝐞𝐧 𝐭𝐞𝐚𝐦" – Amanda Čigunuva (11.a), Lauma Šeptere, Krists Pekainis (10.b) ieguva pirmo vietu par savu ideju – spēli "𝐆𝐄𝐍𝐓𝐀𝐋𝐊" – komunikācijas uzlabošanai starp paaudzēm. Skolu vēl aktīvi pārstāvēja Annija Eglīte, Kristiāns Deičmanis, Sofija Kristīne Puķīte, Liene Kauķe, Ulrika Alksne, Rūta Krūzenberga (10.b).

Pasākumu organizēja Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Elverum pašvaldību Norvēģijā un biedrību „Zināšanu un inovācijas sabiedrība” projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” ietvaros, un tas tika īstenots vietējās attīstības, nabadzības mazināšanas un kultūras sadarbības programmā, ko līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.