Loģikas uzdevumu risināšanas konkurss

vidusskolēniem “Valmiera Puzzle Day 2024”

Publicēts 09/10/2024

31.10.2024. plkst. 9.00 - 15.00

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija, Zvaigžņu iela 4, Valmiera

Loģikas uzdevumu risināšanas konkurss “Valmiera Puzzle Day 2024” ir no Hārvarda Universitātes adaptēts ikgadējs pasākums vidusskolēnu komandām, kura laikā skolēni tiek aicināti atrisināt saistošus un āķīgus uzdevumus.

Konkursu īsteno Valmieras Valsts ģimnāzijas un Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas programmēšanas skolotāji ar Valmieras novada Izglītības pārvaldes atbalstu.

Konkursa mērķis stiprināt skolēnos prasmi risināt loģikas uzdevumus, padziļinot interesi par informācijas tehnoloģiju un STEM jomu, kā arī dot iespēju skolēniem pielietot radošo pieeju risinājumu izstrādē, kas raksturīga programmēšanai.

Uz “Valmiera Puzzle Day 2024” konkursu aicinām pieteikties Valmieras novada vidusskolu 10. - 12. klašu skolēnu komandas.

Informāciju par konkursa norisi un pieteikšanos skatīt konkursa nolikumā, kas ir nosūtīts visu Valmieras novada vispārizglītījošo vidējās izglītības iestāžu programmēšanas un datorikas skolotājiem.