Iestājpārbaudījums notiks klātienē 1.jūnijā plkst. 11.00.

Iestājpārbaudījums būs kā kombinētais darbs

• 1.daļa tekstpratībā
  • 2.daļa matemātikā un loģikā.

Reģistrēties iestājpārbaudījumam līdz 28.maijam var elektroniski saitē https://ej.uz/eksamens10kl.

Lai piedalītos iestājpārbaudījuma norisē klātienē, Covid-19 tests jāveic pēdējo 72 stundu laikā pirms iestājpārbaudījuma un tam jābūt negatīvam. Covid-19 testu var neveikt, ja cilvēks dokumentāri var pierādīt, ka pēdējo triju mēnešu laikā bijis inficēts ar SARS CoV-2 un vairs nerada inficēšanās risku apkārtējiem. (Ministru kabineta noteikumi Nr.360)

Ja skolēns šobrīd vēlas iestāties Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā, tad testu nodod:

• Valmierā dzīvojošie – 31.maijā no plkst. 8.00 līdz 11.00 Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā (Zvaigžņu ielā 4)
  • pārējo apdzīvoto vietu skolēni – laicīgi piesakoties pēc savas dzīvesvietas jebkurā E.Gulbja laboratorijā (tālrunis: 26543521 vai 26400127; e-pasts: [email protected]). Pirms testa veikšans, skolēnam jāuzrāda apliecinājuma e-pasts ar uzaicinājumu uz eksāmenu. Testa veikšanas iemesls- “iestājeksāmena kārtošana Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā”; Testa veikšana ir bez maksas.
Ierodoties skolā uz iestājpārbaudījumu būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments  un COVID-19 testa rezultāts.
Skolēniem un vecākiem (ja bija norādīts) e-pastos nosūtīta individuāla ziņa. Neskaidrību gadījumā var rakstīt uz e-pastu [email protected]
Visa informācija par iestājpārbaudījumu saturu skolas mājas lapā www.vpvg.edu.lv sadaļā “Topošajiem skolēniem”!