2020.gada 30.septembrī Baložos norisinājās Latvijas skolu orientēšanās kauss. Mūsu sportiste Anna Emīlija Suta izcīnīja 1.vietu meiteņu vecākā grupā  un Austris Kalniņš izcīnīja 2.vietu zēnu vecākā grupā. Kopvērtējumā mūsu skolas komanda ierindojās augstā 6.vietā 66 skolu konkurencē.

Sacensībās izcilu sniegumu un raksturu parādīja 12.c klases audzēkne Anna Emīlija Suta, kas kvalifikācijas skrējienā starp 21 skrējēju uzrādīja 4.ātrāko laiku, taču ar to bija pietiekoši, lai nodrošinātu dalību pusfināla skrējienā starp 12 labākām meitenēm. Pusfinālā Anna pakāpās par 1 vietu augstāk un uzrādīja 3 ātrāko laiku un nodrošināja vietu finālskrējienā starp 6 ātrākām Latvijas skolu meitenēm. Finālā Anna uzrādīja labāko laiku distancē un godam izcīnīja 1.vietu.

Augstu sniegumu spēja uzrādīt arī 11.c klases skolnieks Austris Kalniņš. Viņš starp 23 Latvijas ātrākiem skolu orientieristiem kvalifikācijas skrējienā uzrādīja 3.ātrāko laiku, tādējādi nodrošinot vietu pusfinālā starp 12 labākiem. Arī pusfinālā Austris vinišēja kā 3. labākais un nodrošināja vietu finālā starp 6 ātrākiem. Finālā visu distanci noturoties kopā ar līderiem Austris spēja pakāpties par vienu vietu augstāk un finišā izcīnīja 2.vietu.

Sacensībās mūsu skolu pārstāvēja un vērtīgus punktus kopvērtējuma deva arī 10.c klases skolniece Leonarda Baltiņa. No 27 sportistēm viņa kvalifikācijas skrējienā bija 4.ātrākā un spēja kvalificēties starp 12 labākām savā grupā un startēt pusfinālā.

Skolas komandā startēja arī māsas no 8.c klases Estere Laurenova un Patrīcija Laurenova, 8.a klases skolnieces Keita Kavīte un Emīlija Dārta Plūme.

Paldies sportistiem par izciliem startiem un par skolas vārda popularizēšanu ārpus Valmieras pilsētas! Veiksmi treniņos un turpmākās sacensībās!