Pirmdiena, 20. janvāris. Pie Svinību zāles valda nemiers – divpadsmito klašu skolēni sapulcējušies, lai apmeklētu nodarbību “Mana runa pārliecina”, nezinot, kas viņus sagaida. Laiks tikšķ, sekundes rit – jāatver durvis un jādodas pretim nezināmajam!
Izglītojamos sagaida Krišjānis Berķis – improvizators un pasākumu vadītājs. Vadītājs ātri vien visiem liek noprast – nodarbība būs praktiska un aktīva, nevis lekcijas veida. Izmantojot dažādas improvizācijā sastopamas metodes, priekšā iznāk brīvprātīgie un nodemonstrē kādu nelielu skeču, kas vēlāk tiek izanalizēts, kopīgi secinot, kāda var būt ķermeņa valoda uzstāšanās brīdī, kā ir nepieciešams izteikties, lai runa būtu pārliecinoša.
Divu mācību stundu ilgā nodarbība ikkatram ļāva tikt pozitīvi uzlādētam visai dienai, kā arī gūt nepieciešamo dienas smieklu devu. Paldies Krišjānim par interaktīvo nodarbību!

Radošā darbnīca tika noorganizēta programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Tekstu sagatavoja Ričards Edijs Štibe