Saņemta laba ziņa no FUTURE HEROS Latvia!

Ar patiesu prieku vēlamies pastāstīt, ka jūsu skolas skolnieces Anete Kuzmane, Sindija Īle, Agnese Anna Siliņa un Santa Ābele ir izturējušas Latvijas mēroga konkursu un veiksmīgi piedalās Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā īstenotajā līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmā Future Heroes.

Galvenais programmas mērķis ir izglītot jaunietes – nākamās līderes un pārmaiņu veidotājas, stiprinot viņās pašapziņu, empātiju, izturību un attīstot dažādas dzīvei nepieciešamās prasmes.

Dalībnieces laikā no oktobra līdz 2021.gada februārim katru otro sestdienu tiešsaistē tiekas tematiskās darbnīcās (Tech&Entrepreneurship, Digital Impact&Media literacy, Voice&Will u.c.), kurās iedvesmojošu personību, zinošu profesionāļu vadībā, gūst zināšanas un prasmes, lai nākotnē varētu veidot zinošāku un varošāku sabiedrību, kā arī paralēli mentoru vadībā komandas veido sociālos/biznesa projektus, kas sacenšas par balvām dažādās kategorijās.

Aicinu atbalstīt jaunās līderes ar iedrošinājumu un izpratni, zinot,ka šobrīd slodze skolēniem ir liela, dot iedvesmu un atbalstu viņu projektu īstenošanā, ja ir veids kā skola to var, kā arī, ja iespējams publicēt skolas mājas lapā ziņu, īsi pastāstot par programmu un jūsu audzēkņu dalību tajā.
Katrai Future Heroes programmas meiteņu komandai nu jau ir nosaukums un projekta ideja!

Vairāk par programmu: https://futureheroes.lv/
Darbnīcu norises sarakstu var atrast programmas lapā . Programma norit angļu valodā un tāda pati programma jau 4 gadus veiksmīgi tiek īstenota Igaunijā.

Par programmas aktivitātēm var uzzināt arī mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/FutureHeroesLatvia
Katra darbnīca iesākas ar iedvesmojošu uzrunu, kas tiek translēta tiešraidē Facebook lapā un ko var noklausīties ikviens!

Ziņu sagatavoja:

Aina Špaca

Valsts izglītības satura centra

Sadarbības projektu un programmu nodaļa
projektu vadītāja

Future Heroes koordinatore